پنجره ترمال بریک در کرج

پنجره ترمال بریک در کرج – قیمت پنجره ترمال بریک

پنجره های ترمال بریک جزء فناوری های پیشرفته ای هستند که به جهت افزایش بهره وری انرژی و عایق کاری نوین
در ساختمان ها استفاده می شود

اصلی ترین ویژگی پنجره این است که باعث جلوگیری از انتقال سرما و گرما از جدار خارجی به جدار داخلی و بالعکس می شود. پنجره های ترمال بریک با کنترل و کاهش انتقال حرارت، تأثیر به سزایی در بهبود و افزایش سطح بهره وری انرژی دارند. انرژی گرمایی از چند طریق انتقال می یابد.

انتقال گرما و حرارت از طریق جابجایی گازها و مایعات

هدایت انرژی گرما از طریق تابش امواج فرکانس بالا مانند نور مرئی، نور ماوراء بنفش یا مایکروویو

پنجره ترمال بریک در_ کرج
پنجره ترمال بریک در_ کرج

می توان عملکرد شکست حرارتی در پنجره های ترمال بریک را به زبانی ساده شرح داد:

این پنجره دارای یک مانع بین قسمت های داخلی و خارجی هستند، تا از هدر رفتن انرژی حرارتی از طریق آلومینیوم جلوگیری کنند.پنجره‌های آلومینیومی ترمال بریک با کاهش و کنترل انتقال حرارت یک راه حل کاربردی برای جلوگیری از هدر رفت انرژی در ساختمان ها هستند.

قیمت پنجره ترمال بریک

قیمت پنجره  ترمال بریک در کرج با توجه به اینکه پنجره در چه اندازه ایی باشد و همچنین نوع آن که ممکن است تک لنگه و دولنگه و سه لنگه باشد متفاوت می باشد و این مورد در قیمت تاثیر بسزایی را دارد.

عوامل موثر بر هزینه

تعداد پنجره
نوع شیشه
جنس فریم پنجره
ابعاد پنجره
تعداد حفره های پروفیل
شکل کاربردی
ابعاد، شکل و سبک پنجره
ابزار و یراق آلات مصرفی
هزینه نصب
تغییرات نرخ ارز

در صورتیکه قصد خرید پنجره ترمال بریک را دارید و قبل از خرید آن می خواهید هزینه آن را بر آورد کنید می توانید با کارشناسان مجموعه نور تماس بگیرید و بهترین و به صرفه ترین خرید را تجربه کنید، با ما در تماس باشید.

نکته مهم در تولید پنجره‌های ترمال بریک، این است که حتما از جنس پلی‌آمید جهت عایق کردن پنجره استفاده شده باشد و از مواد دیگری مانند pvc استفاده نشود، زیرا این مواد مقاومت پنجره را کاهش می‌دهند. ترمال بریک به خاطر لاستیک پلی‌آمیدی که در بین جداره‌های داخلی و خارجی آن قرار دارد و توسط ماشین‌آلات پانچ می‌شود، از ورود گرما، سرما، صدا و لرزش به داخل ساختمان جلوگیری می‌کند.

پنجره ترمال بریک
پنجره ترمال بریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 12 =