پنجره آلومینیومی تک جداره

پنجره آلومینیومی تک جداره – تولید پنجره آلومینیومی در کرج

مجموعه  نور، ارائه دهنده انواع پنجره آلومینیومی تک جداره و دو جداره در کرج آماده خدمات با هدف رعایت اصول مشتری مداری و سابقه ای درخشان آماده همکاری با شما مشتریان عزیز می‌باشد.

پنجره آلومینیومی
پنجره آلومینیومی

این نوع از جمله پنجره هایی  است که با تقاضای زیادی در ساختمان ها و بازار پنجره ها نیز استفاده می‌گردد  و با رشد این تقاضا مجموعه ای از یراق آلات با مشخصات فنی متفاوت وجود دارد.

با انتخاب با انتخاب این نوع از پنجره، شما مزایای بیشتری را نسبت به پنجره های دیگر خواهید داشت، اما قطعاً هر یک از آنها متناسب با ویژگی که دارند، کاربردهای مختلفی نیز دارند.

پنجره تک جداره آلومینیومی می تواند یک انتخاب ایده آل برای خانه شما نیز باشد.

این پنجره ها از دو شیشه بهم پیوسته تشکیل شده است. که توسط یک لایه هوا از یکدیگر جدا می شوند.

دلیل مناسب بودن این پنجره برای مناطق گرم این است که خاصیت عایق بندی خاصی ندارد. همچنین واحد شیشه ای تک جداره، دارای وزنی سبک است که باعث افزایش عمر و ساختار پنجره می شود.

پنجره آلومینیومی تک جداره

مزایا شامل:

نسبت به سایر پنجره های دیگر باریک تر هستند

از دوام و مقاومت بسیر بالایی برخوردار میباشند

چشم انداز باریکی دارند

میزان تعمیر و نگهداری کمی دارند

و یکی از مزایای ارزان بودنش است و در عین حال عملکرد آن نیز چشمگیر است. فراموش نکنید که این پنجره نسبت به سایر پنجره های دوجداره، نور را که باعث ایجاد فضای دنج در خانه می شود بهتر وارد خانه می کند.

برای ساخت پنجره های آلومینیومی استثنایی، برخی از سازندگان از اجزایی با کیفیت بالا استفاده می کنند. غلتک ها، قفل ها، اجزای قاب نیز به گونه ای طراحی شده است که پنجره های آلومینیومی را در خط مقدم ظاهر، امنیت و مقاومت نگه      می دارند.

پنجره آلومینیمی تک جداره
پنجره آلومینیمی تک جداره

پنجره پنجره آلومینیومی تک جداره

سبک های عملیاتی

با این پنجره،  صفحه بازشونده هنگام باز شدن به صورت عمودی به سمت بالا می لغزد و بر روی صفحه بالایی پنجره ثابت نیز قرار می گیرد. می توانید با یک حرکت و با عملکرد قفل فنری، پنجره را به طور ایمن ببندید و قفل کنید.

ضمانت مادام العمر آن موجب آرامش خاطر شما خواهد شد.

دلیل مناسب بودن این نوع پنجره برای مناطق گرم این است که خاصیت عایق بندی خاصی را ندارد.همچنین واحد شیشه ای تک جداره، دارای وزنی سبک است که باعث افزایش عمر پنجره می شود، باعث بارگیری اتصالات و دیواره ها نمی شود.

پنجره آلومینیومی تک جداره از جمله پنجره های با تقاضای زیادی در ساختمان ها و بازار می باشد و با رشد این تقاضا مجموعه ای از یراق آلات با مشخصات فنی متفاوت وجود دارد.

خریداران اکثراً در مورد پنجره آلومینیومی تک جداره و لوازم جانبی آن، رنگ پروفیل، ترکیب و توانایی تزئینی پنجره های آلومینیومی سوال می کنند.

پنجره آلومینیومی تک جداره از جمله پنجره های با تقاضای زیادی در ساختمان ها و بازار پنجره ها می باشد و با رشد این تقاضا مجموعه ای از یراق آلات با مشخصات فنی متفاوت وجود دارد.

خریداران اکثراً در مورد لوازم جانبی آن، رنگ پروفیل، ترکیب و توانایی تزئینی پنجره های آلومینیومی سوال می کنند.

 

 

 

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 13 =