معماری پنجره آلومینیومی تک جداره

معماری پنجره آلومینیومی تک جداره – انواع پنجره تک جداره

معماری پنجره آلومینیومی تک جداره سالها است که معماران و سازندگان ، نوع آلومینیومی را به خاطر مقاومت کلی و ماندگاری آن ارزش گذاری کرده‌اند.  از این پنجره ها می توان برای پروژه های جایگزینی و پنجره های ساختمانی استفاده کرد.

اجزای استثنایی پنجره آلومینیومی تک جداره

برای ساخت پنجره های آلومینیومی استثنایی، سازندگان از اجزای با کیفیت بالا  نیز استفاده می کنند. غلتک ها، قفل ها، اجزای قاب و اتصالات نیز به گونه ای طراحی شده است که این پنجره ها را در خط مقدم ظاهر،  و مقاومت نگه می دارند.

"<yoastmark
پنجره تک جداره

سبک های عملیاتی
این مدل، صفحه بازشونده هنگام باز شدن به صورت عمودی به سمت بالا می لغزد و بر روی صفحه بالایی پنجره ثابت قرار می گیرد. می توانید با یک حرکت و با عملکرد قفل فنری، پنجره را به طور ایمن ببندید و قفل کنید.

  مزایای این نوع پنجره ها

نسبت به سایر پنجره ها باریک تر هستند
از دوام و مقاومت خوبی برخوردار هستند
چشم اندازه باریک
میزان تعمیر و نگهداری کم
پنجره آلومینیومی تک جداره در خانه های ساحلی توصیه نمی شوند. در حالی که این ماده در برابر آب مقاوم است، ممکن است دچار خوردگی در اثر آب نمک و هوای مرطوب شود. در حالی که این ماده در برابر آب مقاوم است، ممکن است دچار خوردگی در اثر آب نمک و هوای مرطوب شود.
خوردگی بر عملکرد سخت افزار و عملکرد قاب تأثیر می گذارد. از آنجایی که آلومینیوم به خوبی گرما و سرما را هدایت می کند، اکثر سازندگان با ویژگی بهبود حرارتی را برای مناطق مختلف ارائه می دهند. پنجره های آلومینیومی با بهبود حرارتی مجهز به وقفه های حرارتی برای جدا کردن سطوح داخلی و خارجی و کاهش انتقال گرما هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =