تولید و نصب پنجره دوجداره

تولید و نصب پنجره دوجداره – تولید و نصب پنجره دوجداره در کرج

تولید و نصب پنجره دوجداره در کرج در شرکت پنجره نور، با بهترین متریال و تجهیزات لازم انجام می‌شود تا بتواند تولید با کیفیت را داشته باشد.

در این مقاله برخی از مزایا و معایت تولید و نصب پنجره دوجداره را بررسی میکنیم.

تولید و نصب پنجره دوجداره در کرج

مزایای پنجره دوجداره

ذخیره انرژی

ساختار متفاوت پنجره های دوجداره باعث می‌شود میزان گرمای ورودی و خروجی در تمام فصول سال تنظیم‌ شود و سطح استفاده از انرژی کاهش یابد.

محققان طی آزمایشاتی در کشور استرالیا متوجه شدند با تبدیل پنجره‌های تک جداره به پنجره‌های دوجداره ۲۰ درصد در هزینه‌های انرژی صرفه‌جویی خواهد شد.

کاهش میزان صدا در خانه

شیشه دوجداره بطور مؤثری از ورود و خروج صدا جلوگیری می‌کند. فضای بین دو شیشه عایق صوتی بوده و صدا را جذب می‌کنند. طبق تحقیقات انتقال صدا در این شیشه تا ۳۰ دسی بل کاهش می‌یابد.

افزایش امنیت

شیشه دوجداره نسبت به پنجره تک جداره محکم است و به سختی شکسته می‌شود. این ویژگی باعث افزایش امنیت خانه شده و احتمال سرقت را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد.

قابلیت و نصب بر روی انواع پروفیل

شیشه دوجداره قابل نصب بر روی اکثر پروفیل‌ها، از مدل‌های چوبی تا آلوود و یو پی وی سی را دارند.

در واقع شیشه دوجداره مثل یک مکمل عمل می‌کند و در کنار پروفیل مناسب، یک پنجره دوجداره فوق‌العاده را برای شما ایجاد می‌کند.

مهار اشعه UV

شیشه دوجداره به خاطر ساختار خود در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم بوده  است و مانع انتقال آن به فضای داخلی خانه می‌شود.

عدم تغییر رنگ در شرایط آب و هوایی مختلف:

در شیشه دوجداره تمام تمهیدات مقاومت در برابر اشعه و رطوبت و … درنظر گرفته شده است و به همین دلیل است که این شیشه‌ها در برابر شرایط جوی مقاوم هستند و ظاهرشان را حفظ می‌کنند.

مقاومت در برابر زلزله

شیشه  های دوجداره به دلیل ساختار محکم خود در برابر فشار و ضربه مقاوم هستند. این ویژگی برای حفظ ایمنی در برابر زلزله و خرد نشدن تکه‌های شیشه بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

عمر بالا و حفاظت از محیط زیست

پنجره دوجداره نسبت به مدل‌های معمولی عمر مفید چند برابر دارند.

تولید پنجره دوجداره
تولید پنجره دوجداره

 تولید و نصب پنجره دوجداره در کرج

تنها معایبی که شاید بتوان در مورد شیشه دوجداره به آن اشاره کرد قیمت بالاتر آن نسبت به مدل‌های ساده و قدیمی است. اما با توجه به خصوصیاتی که به آن اشاره کردیم استفاده از این شیشه کاملا به صرفه می‌باشد. یک پنجره دوجداره به تنهایی قابلیت حفظ ۴۰ متر مکعب گاز در سال را برای شما به همراه دارد.

نکته ای که حائز اهمیت است آن است که داشتن تجربه کاری و ماشین آلات حرفه ای حتما باید در تولید محصولات مختلف پنجره های دوجداره رعایت شود و کارگاه تولید کننده ی این پنجره ها حتما باید دارای اطلاعات لازم در خصوص عایق حرارتی، هوا بندی، آب بندی، مقاومت و دیگر موارد باشند که  این امر موجب بالا رفتن کیفیت محصول خواهد شد.

شرایط لازم برای تولید و نصب پنجره دوجداره

استفاده از اتصالات گوشه آلومینیومی حتما باید یکی از مهم ترین مواردی نیز می باشد که شرکت تولید کننده در هنگام تولید آن پنجره نیز باید انجام دهد و حتما برای انجام این کار نیاز است به یک دستگاه پرس آلومینیومی تا بتوان گوشه های پنجره را به اندازه ی ۴۵ درجه نیز در بیاورید که این کار با استفاده از چسب مخصوصی نیز انجام می گیرد.

پنجره نور، پنجره ای رو به آسایش

تولید پنجره دوجداره

نصب پنجره دو جداره

تولید پنجره دوجداره در تهران

نصب پنجره دوجداره در کرج

 

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + بیست =